Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0272A50, T141291
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8599 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0272A50
Rezistenta: 2.7kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 2.7K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.7kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0272A50