Rezistenta de carbon, 270kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-270K, T141454
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19679 buc.)
Rezistenta de carbon, 270kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-270K
Rezistenta: 270kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 270K
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 270kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-270K