Rezistenta de carbon, 2.4kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K4, T141460
Distribuie
  • 0,11lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 500 sau mai multe 0,08lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (19777 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.4kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K4
Rezistenta: 2.4kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 2.4 K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.4kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-2K4