Rezistenta de carbon, 24K, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-24K, T141452
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141452
0,09lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,06lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (10800 buc.)
Rezistenta de carbon, 24K, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-24K
Rezistenta: 24kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 24K |
| Toleranţa | ±5% |