Rezistenta de carbon, 220Ω, 500mW, SR PASSIVES, CF1/2WS-220R, T141860
Distribuie
  • 0,17lei
  • Fără TVA:0,14lei
  • 500 sau mai multe 0,12lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 5000 sau mai multe 0,07lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9607 buc.)
Rezistenta de carbon, 220Ω, 500mW, SR PASSIVES, CF1/2WS-220R
Rezistenta: 220Ω
Putere: 500mW
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.5x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 220Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 220Ω, 500mW, SR PASSIVES, CF1/2WS-220R