Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-220R, T141447
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (83438 buc.)
Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-220R
Rezistenta: 220Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 220 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-220R