Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0221A50, T141299
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 500 sau mai multe 0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 5000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (34150 buc.)
Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0221A50
Rezistenta: 220Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 220 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 220Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0221A50