Rezistenta de carbon, 2.2Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J022JA50, T141288
Distribuie
  • 0,50lei
  • Fără TVA:0,41lei
  • 500 sau mai multe 0,25lei
  • 1000 sau mai multe 0,19lei
  • 5000 sau mai multe 0,11lei
  • Disponibilitate:În Stoc (81 buc.)
Rezistenta de carbon, 2.2Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J022JA50
Rezistenta: 2.2Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.5x6.8mm
Dimensiuni terminale Ø0.46x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 2.2Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 2.2Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J022JA50