Rezistenta de carbon, 22Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0220A50
Distribuie
  • 0,26lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 5000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (865 buc.)
Rezistenta: 22Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.5x6.8mm
Dimensiuni terminale Ø0.46x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 22Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 22Ω, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0220A50