Rezistenta de carbon, 200Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-200R, T141443
Distribuie
  • 0,12lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 500 sau mai multe 0,08lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8375 buc.)
Rezistenta de carbon, 200Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-200R
Rezistenta: 200Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 200 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 200Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-200R