Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-180R, T141767
Distribuie
  • 0,12lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 2000 sau mai multe 0,06lei
  • 3800 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2845 buc.)
Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-180R
Rezistenta: 180Ω
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø3.2x9mm
Dimensiuni terminale Ø0.6x26mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 180Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-180R