Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R, T141419
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141419
0,10lei
- Fără TVA:0,09lei
- 500 sau mai multe 0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (76586 buc.)
Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R
Rezistenta: 180Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 180 Ohmi |
| Tip produs | Rezistenta |
Etichete: Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R