Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R, T141419
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (76586 buc.)
Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R
Rezistenta: 180Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 180 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 180Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-180R