Rezistenta de carbon, 18Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-18R, T141421
Distribuie
  • 0,13lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 500 sau mai multe 0,09lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (22242 buc.)
Rezistenta de carbon, 18Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-18R
Rezistenta: 18Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 18 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 18Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-18R