Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6, T141427
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (80 buc.)
Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6
Rezistenta: 1.6kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 1.6K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6