Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6, T141427
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141427
0,09lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (80 buc.)
Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6
Rezistenta: 1.6kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 1.6K |
Etichete: Rezistenta de carbon, 1.6kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1K6