Rezistenta de carbon, 160kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-160K, T141414
Distribuie
  • 0,08lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 5000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4170 buc.)
Rezistenta de carbon, 160kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-160K
Rezistenta: 160kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 160 K
Tip De carbon
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 160kΩ, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-160K