Rezistenta de carbon, 150kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0154A50, T141273
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10098 buc.)
Rezistenta de carbon, 150kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0154A50
Rezistenta: 150kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 150K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 150kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0154A50