Rezistenta de carbon, 150Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-150R, T141411
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141411
0,09lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (164970 buc.)
Rezistenta de carbon, 150Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-150R
Rezistenta: 150Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 150 Ohmi |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta de carbon, 150Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-150R