Rezistenta de carbon, 1.5Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1R5, T141439
Distribuie
  • 0,10lei
  • Fără TVA:0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9574 buc.)
Rezistenta de carbon, 1.5Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1R5
Rezistenta: 1.5Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenţa 1.5 Ohmi
Rezistenta (Ohmi) ±5%
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 1.5Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-1R5