Rezistenta de carbon, 130Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-130R, T141407
Distribuie
  • 0,11lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 500 sau mai multe 0,08lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (13472 buc.)
Rezistenta de carbon, 130Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-130R
Rezistenta: 130Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 130 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 130Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-130R