Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-120R, T141759
Distribuie
  • 0,17lei
  • Fără TVA:0,14lei
  • 500 sau mai multe 0,13lei
  • 2000 sau mai multe 0,10lei
  • 3900 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (17432 buc.)
Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-120R
Rezistenta: 120Ω
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Nivel dificultate Mediu
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 120 Ohmi
Tip produs Rezistenta
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 120Ω, 0.5W, SR PASSIVES, CF1/2W-120R