Rezistenta de carbon, 110kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0114A50, T141262
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1797 buc.)
Rezistenta de carbon, 110kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0114A50
Rezistenta: 110kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Putere W 250mW
Rezistenta (Ohmi) 110K
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 110kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0114A50