Rezistenta de carbon, 110Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-110R, T141399
- Producător SR Passives
- Cod produs:T141399
0,09lei
- Fără TVA:0,08lei
- 500 sau mai multe 0,06lei
- 1000 sau mai multe 0,05lei
- 5000 sau mai multe 0,03lei
- Disponibilitate:În Stoc (16480 buc.)
Rezistenta de carbon, 110Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-110R
Rezistenta: 110Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Putere W | 250mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 110 Ohmi |
Etichete: Rezistenta de carbon, 110Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-110R