Rezistenta de carbon, 10kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0103A50, T141259
Distribuie
  • 0,28lei
  • Fără TVA:0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (81360 buc.)
Rezistenta de carbon, 10kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0103A50
Rezistenta: 10kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.5x6.8mm
Dimensiuni terminale Ø0.46x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 10kΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 10kΩ, 0.25W, ROYAL OHM, CFR0W4J0103A50