Rezistenta de carbon, 100Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-100R, T141394
Distribuie
  • 0,11lei
  • Fără TVA:0,09lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (331674 buc.)
Rezistenta de carbon, 100Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-100R
Rezistenta: 100Ω
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.3x6mm
Dimensiuni terminale Ø0.4x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 100Ω
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta de carbon, 100Ω, 0.25W, SR PASSIVES, CF1/4W-100R