Rezistenta 84.5kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB8452V, T219073
Distribuie
  • 1,24lei
  • Fără TVA:1,02lei
  • 10 sau mai multe 0,46lei
  • 100 sau mai multe 0,37lei
  • 399 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3804 buc.)
Rezistenta 84.5kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB8452V
Rezistenta: 84.5kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 125mW
Toleranta: ±0.1%
Carcasa - mm 2012
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 84.5kΩ
Tensiune maxima 200V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 84.5kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB8452V