Rezistenta 82kΩ, 0.6W, ROYAL OHM, MF006FF8202A50, T107736
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 5000 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (38 buc.)
Rezistenta 82kΩ, 0.6W, ROYAL OHM, MF006FF8202A50
Putere W: 600mW
Rezistenta (Ohmi): 82K
Tip: Cu pelicula metalica
Caracteristici
Nivel dificultate Incepator
Tip produs Rezistenta
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 82kΩ, 0.6W, ROYAL OHM, MF006FF8202A50