Rezistenta 8.2Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-8R2, T108122
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T108122
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,12lei
  • 1500 sau mai multe 0,08lei
  • Disponibilitate:În Stoc (22100 buc.)
Rezistenta 8.2Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-8R2
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 500mW
Rezistenta (Ohmi) 8.2 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta 8.2Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-8R2