Rezistenta 6.8kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6801TCE, T229742
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T229742
0,09lei
- Fără TVA:0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,02lei
- 10000 sau mai multe 0,01lei
- 50000 sau mai multe 0,01lei
- Disponibilitate:În Stoc (350 buc.)
Rezistenta 6.8kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6801TCE
Rezistenta: 6.8kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
| Producator | Royal Ohm |
| Putere W | 62.5mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 6.8K |
| Tip | Thick film |
Etichete: Rezistenta 6.8kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6801TCE