Rezistenta 68Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF680JTCE, T229082
Distribuie
  • 0,41lei
  • Fără TVA:0,34lei
  • 1000 sau mai multe 0,15lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • 50000 sau mai multe 0,07lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10485 buc.)
Rezistenta 68Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF680JTCE
Rezistenta: 68Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Coeficient de temperatura 200ppm/°C
Rezistenţa 68Ω
Seria producatorului CQ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 68Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF680JTCE