Rezistenta 6.2kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6201TCE, T229740
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T229740
0,09lei
- Fără TVA:0,07lei
- 1000 sau mai multe 0,02lei
- 10000 sau mai multe 0,01lei
- 50000 sau mai multe 0,01lei
- Disponibilitate:În Stoc (18379 buc.)
Rezistenta 6.2kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6201TCE
Rezistenta: 6.2kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Carcasa - inch | 0402 |
| Carcasa - mm | 1005 |
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 6.2kΩ |
| Seria producatorului | CQ |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±1% |
Etichete: Rezistenta 6.2kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF6201TCE