Rezistenta 51Ω, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ510X, T266782
Distribuie
  • 1,51lei
  • Fără TVA:1,25lei
  • 10 sau mai multe 0,27lei
  • 100 sau mai multe 0,14lei
  • 500 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1875 buc.)
Rezistenta 51Ω, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ510X
Rezistenta: 51Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Panasonic
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 51 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta 51Ω, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ510X