Rezistenta 4.99kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-074K99L, T229290
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T229290
Distribuie
  • 0,80lei
  • Fără TVA:0,66lei
  • 10 sau mai multe 0,06lei
  • 100 sau mai multe 0,03lei
  • 500 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (40342 buc.)
Rezistenta 4.99kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-074K99L
Rezistenta: 4.99kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Carcasa - mm 1005
Rezistenţa 4.99kΩ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 4.99kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-074K99L