Rezistenta 47kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF4702TCE, T229681
Distribuie
  • 0,07lei
  • Fără TVA:0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,02lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 50000 sau mai multe 0,00lei
  • Disponibilitate:În Stoc (892507 buc.)
Rezistenta 47kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF4702TCE
Rezistenta: 47kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator Royal Ohm
Putere W 62.5mW
Rezistenta (Ohmi) 47K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta 47kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF4702TCE