Rezistenta 4.7kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB472V, T218923
Distribuie
  • 1,07lei
  • Fără TVA:0,88lei
  • 10 sau mai multe 0,45lei
  • 100 sau mai multe 0,36lei
  • 399 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1765 buc.)
Rezistenta 4.7kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB472V
Rezistenta: 4.7kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 125mW
Toleranta: ±0.1%
Carcasa - mm 2012
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Rezistenţa 4.7kΩ
Tensiune maxima 200V
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 4.7kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB472V