Rezistenta 47Ω, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040247R0FKTDBC, T228826
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T228826
Distribuie
  • 0,12lei
  • Fără TVA:0,10lei
  • 1000 sau mai multe 0,04lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 15016 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (33768 buc.)
Rezistenta 47Ω, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040247R0FKTDBC
Rezistenta: 47Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: VISHAY
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Vishay
Putere W 62.5mW
Rezistenta (Ohmi) 47 Ohmi
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 47Ω, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040247R0FKTDBC