Rezistenta 4.7Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC4R70, T218597
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218597
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 2700 sau mai multe 0,04lei
  • 6300 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (26097 buc.)
Rezistenta 4.7Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC4R70
Rezistenta: 4.7Ω
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 4.7 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta 4.7Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC4R70