Rezistenta 430Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-430R, T108039
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T108039
Distribuie
  • 0,90lei
  • Fără TVA:0,74lei
  • 10 sau mai multe 0,31lei
  • 100 sau mai multe 0,21lei
  • 250 sau mai multe 0,18lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2389 buc.)
Rezistenta 430Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-430R
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW
Rezistenta (Ohmi) 430 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta 430Ω, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-430R