Rezistenta 3.9kΩ, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ392X, T266767
Distribuie
  • 1,56lei
  • Fără TVA:1,29lei
  • 10 sau mai multe 0,27lei
  • 50 sau mai multe 0,17lei
  • 100 sau mai multe 0,14lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8438 buc.)
Rezistenta 3.9kΩ, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ392X
Rezistenta: 3.9kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 0.1W
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Panasonic
Putere W 100mW
Rezistenta (Ohmi) 3.9K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 3.9kΩ, SMD 0402, PANASONIC, ERJ2GEJ392X