Rezistenta 39kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040239K0FKTDBC, T228816
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T228816
Distribuie
  • 0,24lei
  • Fără TVA:0,20lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • 4800 sau mai multe 0,05lei
  • 11100 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (37185 buc.)
Rezistenta 39kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040239K0FKTDBC
Rezistenta: 39kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: VISHAY
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 39kΩ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 39kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW040239K0FKTDBC