Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L, T229427
- Producător Yageo
- Cod produs:T229427
0,14lei
- Fără TVA:0,11lei
- 10 sau mai multe 0,12lei
- 100 sau mai multe 0,08lei
- 500 sau mai multe 0,06lei
- Disponibilitate:În Stoc (1977 buc.)
Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
| Carcasa - mm | 1005 |
| Rezistenţa | 3.3kΩ |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±5% |
Etichete: Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L