Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L, T229427
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T229427
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 10 sau mai multe 0,12lei
  • 100 sau mai multe 0,08lei
  • 500 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1977 buc.)
Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Carcasa - mm 1005
Rezistenţa 3.3kΩ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-073K3L