Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-073K3L
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T229258
Distribuie
  • 0,94lei
  • Fără TVA:0,78lei
  • 5 sau mai multe 0,51lei
  • 50 sau mai multe 0,06lei
  • 100 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (33232 buc.)
Rezistenta: 3.3kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: YAGEO
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Rezistenţa 3.3kΩ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 3.3kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-073K3L