Rezistenta 33kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF3302TCE, T229627
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 10000 sau mai multe 0,03lei
  • 50000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (85 buc.)
Rezistenta 33kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF3302TCE
Rezistenta: 33kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 33kΩ
Seria producatorului CQ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 33kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF3302TCE