Rezistenta 3.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-3K3, T108024
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T108024
Distribuie
  • 0,96lei
  • Fără TVA:0,80lei
  • 10 sau mai multe 0,38lei
  • 100 sau mai multe 0,23lei
  • 500 sau mai multe 0,17lei
  • Disponibilitate:În Stoc (45855 buc.)
Rezistenta 3.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-3K3
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW
Rezistenta (Ohmi) 3.3K
Captcha
Etichete: Rezistenta 3.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-3K3