Rezistenta 330Ω, 1W, cu pelicula metalica, SR PASSIVES, MOF1WS-330R, T235874
Distribuie
  • 0,41lei
  • Fără TVA:0,34lei
  • 100 sau mai multe 0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,16lei
  • 1000 sau mai multe 0,11lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9354 buc.)
Rezistenta 330Ω, 1W, cu pelicula metalica, SR PASSIVES, MOF1WS-330R
Tip rezistenta: metal oxide
Rezistenta: 330Ω
Putere: 1W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø3.2x9mm
Dimensiuni terminale Ø0.6x26mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 330Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor metal oxide
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 330Ω, 1W, cu pelicula metalica, SR PASSIVES, MOF1WS-330R