Rezistenta 330Ω, 0.6W, VISHAY, MBB02070C3300FCT00, T107815
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T107815
Distribuie
  • 1,23lei
  • Fără TVA:1,02lei
  • 10 sau mai multe 0,37lei
  • 25 sau mai multe 0,33lei
  • 50 sau mai multe 0,31lei
  • Disponibilitate:În Stoc (10392 buc.)
Rezistenta 330Ω, 0.6W, VISHAY, MBB02070C3300FCT00
Putere W: 600mW
Rezistenta (Ohmi): 330R
Tip: Cu pelicula metalica
Caracteristici
Nivel dificultate Incepator
Tip produs Rezistenta
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 330Ω, 0.6W, VISHAY, MBB02070C3300FCT00