Rezistenta 2.7kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2701TCE, T229603
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,02lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 50000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (239 buc.)
Rezistenta 2.7kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2701TCE
Rezistenta: 2.7kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator Royal Ohm
Putere W 63mW
Rezistenta (Ohmi) 2.7K
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta 2.7kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2701TCE