Rezistenta 27Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, CQ02WGF270JTCE, T228695
Distribuie
  • 0,25lei
  • Fără TVA:0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,09lei
  • 10000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3385 buc.)
Rezistenta 27Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, CQ02WGF270JTCE
Rezistenta: 27Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Rezistenţa 27Ω
Seria producatorului CQ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 27Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, CQ02WGF270JTCE